FA_099 Angličtina s rodilým mluvčím - konverzace pro pokročilé

Způsob výuky: Cvičení
Způsob ukončení - upřesnění: Celkový počet testů v semestru: 2
Lektor: Brian Hodgman, Brian Hodgman
Garant: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Další vstupní podmínky: Zvládnutí angličtiny na pokročilé úrovni s důrazem na komunikační dovednosti

Kurz je veden rodilým mluvčím z USA Brianem Hodgmanem.

Procvičování komunikačních dovedností na vyšší středně pokročilé až pokročilé úrovni. Kurz je m.j. přípravou k povinným kurzům odborného jazyka, v případě pokročilých slouží k udržení a rozvíjení již nabytých znalostí a dovedností. Slouží také jako součást přípravy na studijní a pracovní pobyty a stáže v zahraničí, včetně vstupních testů na Erasmus.

Rozvrh bude upřesněn později, podrobnější instrukce obdržíte emailem před zahájením školního roku.

Kurz je otevírán i v letním semestru jak pro pokračující, tak pro nové studenty.

Při zahájení výuky frekventanti obdrží sylabus kurzu a seznam doporučené literatury.

Učební pomůcky a literatura: Frekventanti obdrží studijní materiály při výuce. Budou seznámeni také s doporučenou literaturou.
Termín konání: 20.02.2023 - 19.05.2023
Místo konání: Praha, FA ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, učebna 202
  • Středa: 19:30-21:00, učebna 502, FA Thákurova 9 (*Tento nový rozvrh včetně učebny začne platit 29. března 2023)

Kurz je veden rodilým mluvčím z USA Brianem Hodgmanem, PhDr. Valentová kurzy zastřešuje.

Kurz je věnován konverzačním aktivitám.

Platební údaje najdete nejen zde na webu Celoživotního vzdělávání ČVUT, ale také na webu KJ FA.

Kurzy budou zahájeny v týdnu od 19.9. 2022 dle rozvrhu, který bude do té doby upřesněn.

V případě většího počtu zájemců lze otevřít další kurzy.

Aktuální informace najdete průběžně na webu KJ FA.

V případě nejasností pište na adresu valentova@fa.cvut.cz