FA_108 Čeština pro cizince

Způsob výuky: Cvičení
Způsob ukončení - upřesnění: Celkový počet testů v semestru: 2
Lektor: Mgr. Veronika Novoselova
Garant: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Další vstupní podmínky: Vhodné pro zahraniční studenty, příprava na certifikované zkoušky SERR

Procvičování gramatiky, slovní zásoby a komunikačních dovedností na mírně pokročilé úrovni B1. Kurz připravuje k certifikovaným zkouškám.

Kurz je otevírán i v letním semestru, je určen jako pokračujícím, tak novým studentům.

Při zahájení výuky frekventanti obdrží sylabus kurzu včetně doporučené literatury.

Učební pomůcky a literatura: Frekventanti obdrží studijní materiály při výuce. Budou seznámeni také s doporučenou literaturou.
Termín konání: 05.01.2023 - 21.05.2023
Místo konání: Praha, FA ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, učebna bude upřesněna
  • Čtvrtek: 18:00-19:30, B2_FA ČVUT Thákurova 9, učebna 502
  • Čtvrtek: 16:30-18:00, B1_FA ČVUT Thákurova 9, učebna 502

Platební údaje najdete nejen zde na webu Celoživotního vzdělávání ČVUT, ale také na webu KJ FA.

Kurzy budou zahájeny ve čtvrtek 5. 1. 2023 vzhledem k navýšení počtu hodin za semestr. Původně měl mít tento kurz 26 vyučovacích hodin, na přání dosavadních studentů byl rozšířen na 40 hod (začátek 5. ledna, konec 18. května). Kdo jste již zaplatili původní cenu 2850,- Kč za 26 hodin, doplaťte už jen 1535,- Kč za hodiny ve zkouškovém období, o které byl kurz rozšířen. Kdo jste za letní semestr zatím neplatili nic, zaplaťte plnou částku za 40 hod/sem., t.j. 4385,- Kč.

V případě nejasností pište na adresu valentova@fa.cvut.cz