FA_112 Itálie nejen z jazykového hlediska

Kód: FA_112
Název: Itálie nejen z jazykového hlediska
Fakulta / ústav: Fakulta architektury
Způsob výuky: Přednáška a seminář
Lektor: PaedDr. Naděžda Bonaventurová (Nadezda.Bonaventurova@cvut.cz)
Garant: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Minimální požadované vzdělání: Nižší střední vzdělání
Další vstupní podmínky: Kurz je určen pokračujícím i novým studentům. Vstupní znalosti ani italského jazyka nejsou požadovány, zájem o dějiny umění a umělecké památky vítán. Rozvrh bude upřesněn. Na první hodině dojde k rozdělení do kurzů podle pokročilosti.

Na první hodině dojde k rozdělení na 2-3 kurzy podle pokročilosti.

Kurz se skládá z 13 seminářů, kde se spolu virtuálně projdeme po zajímavých kulturních památkách, i méně známých. Součástí kurzu bude i nejzákladnější slovní zásoba a konverzační obraty potřebné pro turistiku.

Jde o devadesátiminutový seminář. Rozvrh bude upřesněn před zahájením semestru na základě dohody s účastníky, které bude lektorka Paed.Dr. Naděžda Bonaventurová předem kontaktovat.

13 seminářů v budově FA ČVUT

Učební pomůcky a literatura: Vše, co potřebujete k psaní poznámek. Učební materiály upřesní vyučující..
Termín konání: 27.09.2023 - 13.12.2023
Místo konání: Praha, budova FA ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, učebna bude upřesněna.
  • Středa: 12:30-14:00, 202, FA ČVUT Thákurova 9
  • Úterý: 13:15-14:45, 202 FA ČVUT Thákurova 9

Výuka se bude konat v FA ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, učebna bude upřesněna před zahájením semestru.