FA_015 Angličtina mírně pokročilí - letní semestr

Fakulta / ústav: Fakulta architektury
Způsob výuky: Cvičení
Způsob ukončení - upřesnění: Celkový počet testů v semestru: 2
Lektor: Mgr. Magdaléna Waageová (waagemag@fa.cvut.cz), PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Garant: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Další vstupní podmínky: Zvládnutí středoškolské angličtiny

Procvičování gramatiky, slovní zásoby a komunikačních dovedností na mírně pokročilé úrovni B1. Kurz připravuje m.j. k povinným kurzům odborného jazyka.

Navazujeme na kurz FA_004 ze zimního semestru. Absolvování kurzu FA_004 výhodou, nikoli podmínkou.

V době koronakrize kurz pokračuje distanční formou. Info na adrese magdalena.wageova@fa.cvut.cz

Frekventanti obdrží sylabus při zahájení výuky. Budou také seznámeni s doporučenou literaturou.

Učební pomůcky a literatura: Studijní materiály vytvořené Kabinetem jazyků jsou zahrnuty v ceně. Frekventanti je obdrží při výuce.
Termín konání: 17.02.2020 - 15.05.2020
Místo konání: Praha, FA ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, učebna 202
  • Pondělí: 15:30-17:00, 601 (*Mgr. Waageová)
  • Úterý: 16:00-17:30, 602 (*PhDr. Valentová)

Pokračující studenti, kteří mají předplaceno, už nic neplatí, vyplní přihlášku a rovnou se dostaví do výuky na 1. hodinu. Pokračující studenti, kteří předplaceno nemají, a noví studenti zaplatí 2750,- Kč na účet FA dle platebních údajů na webových stránkách Kabinetu jazyků na www.fa.cvut.cz. Na první hodinu přinesou s sebou kopii dokladu o zaplacení.

Dotazy posílejte na adresu katerina.valentova@fa.cvut.cz.

Zahajujeme v týdnu od 17.2. 2020.