FSv_016 Za památkami historické Prahy XII

Název: Za památkami historické Prahy XII
Fakulta / ústav: Fakulta stavební
Způsob výuky: Přednáška
Lektor: PhDr. Rudolf Pošva, CSc. (rudolf.posva@fsv.cvut.cz)
Garant: PhDr. Rudolf Pošva, CSc. (rudolf.posva@fsv.cvut.cz)

Formou vycházek navštívíme postupně pražská historická města a jejich nejdůležitější památky: Pražský hrad, Hradčany, Malou Stranu, Karlův most, Staré a bývalé Židovské Město a také Nové Město pražské.

Formou vycházek s odborným výkladem navštívíme historické památky pražských historických měst, jako jsou Hradčany, Pražský hrad, Malá Strana, Staré Město, bývalé Židovské Město a Nové Město. Protože se jedná o kurz na pokračování, navštívíme v zimním semestru historická města na levém břehu Vltavy, tj. Hradčany, Pražský hrad a Malou Stranu.

Termín konání: 17.02.2020 - 20.09.2020
Místo konání: Praha, první vycházka předmětu U3V Za památkami historické Prahy bude ve čtvrtek 20.2.2020 ve 14:00, místo srazu bude včas upřesněno
  • Čtvrtek: 14:00-15:45, v terénu

Vycházky z předmětu U3V Za památkami historické Prahy XII. se v LS 2019/20 budou konat každý čtvrtek od 14:00 v délce přibližně 90 minut. První vycházka se bude konat ve čtvrtek 20.2.2020 od 14:00. Místo srazu bude včas oznámeno. Pošva