FD_007 Přípravný kurz českého jazyka pro zahraniční účastníky

Kód: FD_007
Název: Přípravný kurz českého jazyka pro zahraniční účastníky
Fakulta / ústav: Fakulta dopravní
Způsob výuky: Přednáška a cvičení
Způsob ukončení: Ústní zkouška
Způsob ukončení - upřesnění: Závěrečný písemný test a ústní zkouška odpovídající úrovni B2 dle Společného evropského referenčního rámce
Lektor: Mgr. Irena Veselková (veselire@fd.cvut.cz)
Garant: Mgr. Irena Veselková (veselire@fd.cvut.cz)

Přípravný kurz českého jazyka pro zahraniční zájemce o studium na ČVUT v Praze Fakultě dopravní. Jde o roční intenzivní kurz (zimní semestr a navazující letní semestr), který je zakončen zkouškou z češtiny odpovídající úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce. Tato zkouška (úroveň B2 dle SERR) je nezbytnou podmínkou pro studium v češtině na ČVUT a je uznávána všemi fakultami ČVUT.

Dle třídního výkazu

Učební pomůcky a literatura: L. Holá: Česky krok za krokem 1, 2
Termín konání: 07.10.2019 - 31.08.2020
Místo konání: Praha, ČVUT FD, Ústav jazyků a společenských věd K615, Horská 3, 128 03 Praha 2, učebna B 301

Celková cena kurzu za zimní i letní semestr je 85.000,- Kč (nebo 3.360 EUR). Ta je tvořena nevratným registračním poplatkem ve výši 6.000,- Kč (nebo 240 EUR) splatným po registraci do kurzu a poplatkem za výuku (včetně závěrečných testů a základních studijních materiálů) ve výši 79.000,- Kč (nebo 3.120 EUR) splatným do 6. října 2019. Platbu uvedených poplatků provedou účastníci kurzu podle pokynů na webové stránce: http://jazyky.fd.cvut.cz/cestina-pro-cizince/index.html.

Před vyplněním přihlášky a platbou kontaktujte, prosím, garanta kurzu paní Mgr. Irenu Veselkovou:

veselkova@fd.cvut.cz

Děkujeme!