FA_048 Pokročilá anglická konverzace s rodilým mluvčím

Kód: FA_048
Název: Pokročilá anglická konverzace s rodilým mluvčím
Fakulta / ústav: Fakulta architektury
Způsob výuky: Cvičení
Způsob ukončení - upřesnění: Celkový počet testů v semestru: 2
Lektor: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Garant: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Další vstupní podmínky: Zvládnutí angličtiny na pokročilé úrovni s důrazem na komunikační dovednosti

Kurz je veden rodilým mluvčím z USA Brianem Hodgmanem, PhDr. Valentová kurz zastřešuje (při zadávání lektorů nelze uvádět externisty, protože je systém nezobrazuje).

Procvičování komunikačních dovedností na vyšší středně pokročilé až pokročilé úrovni. Kurz je m.j. přípravou k povinným kurzům odborného jazyka, v případě pokročilých slouží k udržení a rozvíjení již nabytých znalostí a dovedností. Slouží také jako součást přípravy na studijní a pracovní pobyty a stáže v zahraničí, včetně vstupních testů na Erasmus.

Při zahájení výuky frekventanti obdrží sylabus kurzu a seznam doporučené literatury.

Učební pomůcky a literatura: Frekventanti obdrží studijní materiály při výuce. Budou seznámeni také s doporučenou literaturou.
Termín konání: 21.09.2020 - 17.12.2020
Místo konání: Praha, FA ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, učebna 202
  • Středa: 18:00-19:30, učebna 202 na FA ČVUT (*Konverzační kurz s rodilým mluvčím Brianem Hodgmanem pro pokročilé studenty)

Kurz je veden rodilým mluvčím z USA Brianem Hodgmanem, PhDr. Valentová kurzy zastřešuje.

Kurz je věnován konverzačním aktivitám.

Zahajujeme ve středu 23.9. 2020 v 18.00 v učebně 202.