FA_005 Francouzština pro mírně pokročilé

Fakulta / ústav: Fakulta architektury
Způsob výuky: Cvičení
Způsob ukončení - upřesnění: Celkový počet testů v semestru: 2
Lektor: Ing. Mgr. Zuzana Krýzlová (zuzana.kryzlova@fa.cvut.cz)
Garant: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Další vstupní podmínky: Zájem a nadšení pro studium francouzštiny, případná motivace studijními pobyty

Procvičování gramatiky, slovní zásoby a komunikačních dovedností na mírně pokročilé úrovni B1. Kurz připravuje m.j. k povinným kurzům odborného jazyka. Slouží také jako součást přípravy na studijní a pracovní pobyty a stáže v zahraničí, včetně vstupních testů na Erasmus.

Při zahájení výuky frekventanti obdrží sylabus kurzu včetně doporučené literatury.

Učební pomůcky a literatura: Frekventanti obdrží studijní materiály při výuce. Budou seznámeni také s doporučenou literaturou.
Termín konání: 23.09.2019 - 23.12.2019
Místo konání: Praha, FA ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, učebna 202

Před vyplněním příhlášky a platbou kontaktujte, prosím, garanta kurzu, viz výše: katerina.valentova@fa.cvut.cz. Toto upozornění se netýká studentů 1. ročníku FA, kteří instrukce již dostali.

Úvodní schůzka všech francouzštinářů se koná v úterý 24. 9. 2019 ve 12.30 v učebně 202, FA ČVUT, Thákurova 9. Na místě bude s vyučující Ing. Mgr. Krýzlovou domluven definitivní rozvrh.

Bližší informace o kurzech a kontakty na vyučující najdete na webu KJ FA: https://www.fa.cvut.cz/cs/fakulta/organizacni-struktura/ustavy/120-kabinet-jazyku