FA_063 Angličtina s rodilým mluvčím online pro vyučující v anglických programech

Kód: FA_063
Název: Angličtina s rodilým mluvčím online pro vyučující v anglických programech
Fakulta / ústav: Fakulta architektury
Forma vzdělávání: Distanční
Způsob výuky: Cvičení
Způsob ukončení - upřesnění: Závěrečná prezentace
Lektor: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Garant: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské magisterské vzdělání
Další vstupní podmínky: Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni

Procvičování jazykových znalostí a komunikačních dovedností na pokročilejší úrovni B2. Hlavní cílovou skupinou jsou odborní asistenti, popř. doktorandi, vyučující v anglických programech, především na Fakultě achitektury.

Kurz je veden rodilým mluvčím Brianem Hodgmanem, důraz je kladen na prezentační dovednosti. Frekventanti mohou přinášet do výuky vlastní texty, které potřebují zkonzultovat.

Dotazy směřujte na adresu: valentova@fa.cvut.cz

Sylabus kurzu frekventanti obdrží při zahájení výuky. Budou také seznámeni s doporučenou literaturou.

Učební pomůcky a literatura: Studijní materiály vytvořené vyučujícím - rodilým mluvčím. Frekventanti obdrží sylabus při zahájení výuky. Budou také seznámeni s doporučenou literaturou. Frekventanti mohou také předkládat vyučujícímu vlastní texty (články, konferenční příspěvky apod.), které potřebují zkorigovat nebo zkonzultovat.
Termín konání: 22.02.2021 - 28.05.2021
Místo konání: Praha, FA ČVUT, v době coronaviru online

Definitivní čas konání bude domluven na úvodní schůzce. O termínu této schůzky budete včas informováni včetně odkazu na tým v MS Office Teams.

Veškeré dotazy směřujte na adresu: valentova@fa.cvut.cz