FA_069 Španělština pro mírně-středně pokročilé

Způsob výuky: Cvičení
Způsob ukončení - upřesnění: Celkový počet testů v semestru: 2
Lektor: PhDr. Mgr. Krinková Zuzana, Ph.D
Garant: PhDr. Kateřina Valentová (katerina.valentova@fa.cvut.cz)
Další vstupní podmínky: Zájem a nadšení pro studium španělštiny, zájem o návaznost na SŠ jazykovou výuku, příprava na studijní pobyty, případně zájem o nový jazyk.

Procvičování gramatiky, slovní zásoby a komunikačních dovedností na mírně pokročilé úrovni A2 - B1. Kurz slouží m.j. jako součást přípravy na studijní a pracovní pobyty a stáže v zahraničí, včetně vstupních testů na Erasmus.

Je určen hlavně všem zájemcům a nadšencům, kteří už španělštinu v minulosti studovali, např. na střední škole, nebo na JŠ, a hledají vhodnou návaznost, nebo si chtějí oprášit to, co už dříve znali a ovládali. Slouží tedy jak k udržení dosavadních znalostí, tak dalšímu rozvoji.

Definitivní úroveň kurzu a tempo výuky budou upřesněny v prvních hodinách.

Lze otevřít také kurz pro začátečníky, sejde-li se dostatečný počet zájemců.

Tato přihlašovací platforma je určena zájemcům na všech úrovních pokročilosti.

Kurz bude pokračovat i v letním semestru v návaznosti na semestr zimní, ale budou se moci připojit i noví studenti.

Při zahájení výuky frekventanti obdrží sylabus kurzu a seznam doporučené literatury.

Učební pomůcky a literatura: Frekventanti obdrží studijní materiály při výuce. Budou seznámeni také s doporučenou literaturou.
Termín konání: 20.09.2021 - 17.12.2021
Místo konání: Praha, FA ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, učebna 202 nebo jiné učebny, v případě nutnosti online

Před vyplněním příhlášky a platbou kontaktujte, prosím, garanta kurzu: katerina.valentova@fa.cvut.cz. Toto upozornění se netýká studentů, kteří už se přihlásili jinou cestou a již mají platební pokyny.

Kurzy budou zahájeny v týdnu od 20.9. 2021 dle rozvrhu, který bude do té doby upřesněn, dostanete oznámení emailem, aktuální info bude též na webu Kabinetu jazyků.

V případě většího počtu zájemců lze otevřít další kurzy, případně i španělštinu pro začátečníky.

Tato přihlašovací platforma je společná pro všechny pokročilosti. Definitivní úroveň kurzu, počet kurzů a tempo výuky budou upřesněny na prvních hodinách podle konkrétní/ch skupin/y.

Bližší informace o termínech najdete na webu KJ FA, který je průběžně aktualizován: https://www.fa.cvut.cz/cs/fakulta/organizacni-struktura/ustavy/120-kabinet-jazyku