MÚVS_108 Přípravný kurz k Rozšiřujícímu studiu AJ - 1. semestr

Název: Přípravný kurz k Rozšiřujícímu studiu AJ - 1. semestr
Fakulta / ústav: Masarykův ústav vyšších studií
Způsob výuky: Přednáška,Cvičení
Způsob ukončení - upřesnění: Dvousemestrální kurz zakončený standardizovanou zkouškou úrovně B2, která nahrazuje vstupní pohovor do Rozšiřujícího studia AJ.
Lektor: PhDr. Eva Císlerová, Ph.D. (Eva.Cislerova@cvut.cz)
Garant: PhDr. Eva Císlerová, Ph.D. (Eva.Cislerova@cvut.cz)
Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské magisterské vzdělání
Další vstupní podmínky: Pedagogické vzdělání nebo titul Mgr./Ing. + pedagogické minimum Anglický jazyk na úrovni lepší A2 nebo B1 dle SERRJ

Velmi efektivní dvousemestrální kurz je určen zájemcům o Rozšiřující studium angličtiny, jejichž jazykové znalosti nedosahují úrovně B2 podle SERRJ, nebo zájemcům o intenzivnější formu výuky, kteří chtějí dosáhnout výrazného pokroku. Cílem kurzu je posunout jazykové znalosti na úroveň B2, prohloubit a upevnit vědomosti a praktické dovednosti v AJ v psaném i v mluveném projevu, a zvýšit tak jazykové předpoklady pro přijetí k Rozšiřujícímu studiu angličtiny.

Kurz je zaměřen na komplexní zlepšování jazykové úrovně účastníka. Jak na gramatiku tak na komunikativní dovednosti.

Termín konání: 01.10.2021 - 14.01.2022
Místo konání: Praha, MUVS, učebna 309